Hakkımızda

Kat11.com | Özyurtlar

Özyurtlar günlük kiralık olarak kat11.com adresimizden sizlere en kaliteli ve konforlu konaklama hizmetimizi yansıtmak isteriz. Konaklama merkezimizde dilediğiniz donanımlı odalarımızı tercih edebilir güvenle ve rahatlıkla konaklayabilirsiniz.

 

Beylikdüzü günlük kiralık daire tercihinde bulunacak misafirlerimize birbirinden farklı, kullanışlı ve bir o kadar konforlu ortamı hazırladık. Lüks konaklama keyfini siz ve ailenize yaşatacağımızdan emin olmanızı ve konaklama öncesi sonrası düzenli bir şekilde temizlenen dairelerimizde kalarak memnuniyetinizi kazanacağımızdan şüpheniz olmasın.

 

Siz değerli misafirlerimizi 7/24 resepsiyon hizmetimizle ağırlayarak dilediğiniz zaman talep ve görüşlerinizi iletebilirsiniz. Şehir merkezine yakın ve birçok yere de oldukça ulaşılabilir olmamız sayesinde sizlerin de tercihi haline geldik. Rezervasyon ve bilgi için arayabilirsiniz.

Profesyonel Ekip

En rahat ve konforlu konaklama hizmetimizi profesyonel ekip ve ekipmanlarımız aracılığı ile sizlere sunuyoruz.

Tecrübe

Konaklama sektöründe öncü olan merkezimiz siz değerli misafirlerimiz için dünden bugüne en iyi şekilde hazırlanmaktadır.

Müşteri Memnuniyeti

Memnuniyeti esas alan çalışma prensiplerimiz ile hareket ediyor en iyi hizmeti verebilmek için her geçen gün daha çok çalışıyoruz.

Ara

×